Kominki gazowe DreamFIRE

Pisali o nas

Świat kominków: Przegląd produktów: Pilot dotykowy DreamFIRE

Pilot dotykowy to nowość w ofercie DreamFIRE. Pilot jest niezawodny, pozwala zaoszczędzić do 40% zużycia gazu, a dodatkowo zapewnia realistyczny ogień bez wysiłku. Dzięki niemu można kontrolować funkcje kominka z odległości. Posiada on wiele opcji, a przede wszystkim kontrolę termostatyczną, która pozwala ustalić stałą temperaturę paleniska oraz kontrolę czasową, dzięki której można określić czas palenia.

http://www.kominek.org.pl/aktualnosci/artykul/zobacz/pilot-dotykowy-dreamfire.html

Więcej...

Świat kominków: Przegląd produktów: Kominek gazowy DreamFIRE SQUARE MINI

Nowość w gazowych wkładach kominkowych firmy DreamFIRE - wyjątkowo kompaktowy DreamFIRE SQUARE MINI. Standardowo kominek wyposażono w polana ceramiczne imitujące drewno, natomiast wnętrze wykonano z blachy gładkiej. Opcjonalnie dostępny jest również pilot dotykowy, dzięki któremu można kontrolować temperaturę oraz czas spalania drewna z odległości. Wkład nie zajmuje wiele miejsca, dlatego może być instalowany w bardzo małych pomieszczeniach, również bez komina. Hermetycznie zamknięta komora spalania gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa, powietrze jest pobierane z zewnątrz budynku.

http://www.kominek.org.pl/aktualnosci/artykul/zobacz/kominek-gazowy-dreamfire-square-mini-1.html

Więcej...

Kominki gazowe – kominek dobrze zainstalowany

Gdy myślimy o kominku, oczyma wyobraźni widzimy go w salonie, ale przecież równie dobrze będzie pasował do małżeńskiej sypialni albo łazienki - jeśli jest odpowiednio duża, a my lubimy długie, nastrojowe kąpiele.

Więcej...

Gazowy luksus

Kominek jest bardzo lubianym elementem wyposażenia wnętrz. Ogień wprowadza nastrój przytulności, a jego widok odpręża i uspokaja, zaś emanujące z niego ciepło jest przydatne do ogrzania domu. Śmiało można stwierdzić, że w większości polskich domów jednorodzinnych znajdziemy kominek. A czy lokatorzy mieszkań mają być pozbawieni tej ozdoby?

Więcej...

Niezwykłe harmonijki

Cieniutkie blaszki o połysku miki, uformowane w nieduże wałeczki, mające niesamowite właściwości. To wermikulit, którego kariera jako materiału przydatnego w przemyśle, a także w innych dziedzinach życia, rozpoczęła się całkiem niedawno.

Więcej...

I Forum Producentów i Dystrybutorów

Dnia 28 sierpnia br. w Łodzi odbyło się I Forum Producentów i Dystrybutorów branży kominkowej i zduńskiej. Było to pierwsze od ponad 20 lat zgromadzenie, na którym przedstawiciele firm spotkali się, aby znaleźć sposoby na wsparcie rozwoju całej branży oraz konsolidację producentów i dystrybutorów wokół lepszej organizacji rynku i promocji przedsiębiorstw rzemieślniczych.

Więcej...

Firma STEINBERG "PRZEDSIĘBIORCĄ ROKU 2012"

Po raz VIII Chrzanowska Izba Gospodarcza oraz Kapituła Konkursu zorganizowała Galę Przedsiębiorczości 2013, która odbyła się w dniu 5 kwietnia 2013 roku w sali teatralnej MOKSiR w Chrzanowie, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego - pana Marka Sowy oraz Starosty Powiatu Chrzanowskiego - pana Adama Potockiego.
Podczas tejże Gali dyrektor zarządzający spółką STEINBERG - Paweł Węgrzyn, odebrał nagrodę główną "PRZEDSIĘBIORCA ROKU 2012" w kategorii "mikro i małe firmy".

Konkurs miał charakter otwarty dla wszystkich przedsiębiorców prywatnych, prowadzących działalność gospodarczą na terenie powiatu Chrzanowskiego. Cieszy się on prestiżem i uznaniem, jest odbierany jako najważniejsza impreza gospodarcza Małopolski Zachodniej. Nominacje i nagrody statuetki są symbolem najwyższego uznania za skuteczną, całoroczną pracę firm i ich właścicieli.

Więcej...

Pokaz premierowy DreamFIRE

Dnia 15 czerwca 2012 r. firma STEINBERG zorganizowała premierowy pokaz pierwszego polskiego kominka gazowego DreamFIRE. Uczestnicy z różnych regionów Polski zebrali się ok. godz. 15. w Klubie Stara Kotłownia, znajdującym się na terenie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji (MOKSiR) w Chrzanowie.

Po powitaniu Prezesa Zarządu firmy Steinberg - Pawła Węgrzyna, przemówienie wygłosili zaproszeni goście. Następnie odbył się pokaz produktów, któremu towarzyszyły występy artystyczne oraz poczęstunek.

Później uczestnicy udali się do siedziby Steinberg w Trzebini, gdzie można było zobaczyć urządzenia DreamFIRE w trakcie pracy. Po prezentacji produktów organizatorzy przygotowali spotkanie plenerowe z grillem oraz Strefą Kibica dla zainteresowanych rozgrywkami Euro 2012.  

Więcej...

Szkolenie STEINBERG 22 - 24 września 2010 r.

W dniach 22 - 24 września firma STEINBERG zorganizowała w salonie "ATELIER KOMINKA Aurora" w Słupsku szkolenie teoretyczno-praktyczne, w zakresie budowy pieców w technice akumulacyjnej z wykorzystaniem materiałów akumulacyjnych Wolfshoher Tonwerke, materiałów izolacyjnych VARMSEN oraz kafli Zehendner.
Uczestnicy szkolenia zapoznali się również z bogatą ofertą wkładów kominkowych i piecowych Schmid i Olsberg. Podczas szkolenia powstał piec akumulacyjny o masie prawie 2 ton z wkładem piecowym Olsberg PROFI K7 w wersji Kristall. Szkoleniem tym firma Steinberg rozpoczęła dystrybucję materiałów akumulacyjnych - Wolfshoher Tonwerke - niemieckiej firmy z ponad 150 letnim doświadczeniem w zakresie produkcji szamotu.

Więcej...

Wykonanie Infosun