Kominki gazowe DreamFIRE

News

Krótka fotorelacja z pierwszego dnia targów BUDMA w Poznaniu

Dowiedz się więcej! Gwarantujemy porady prawdziwych ekspertów!

ZAPRASZAMY do odwiedzenia naszego stoiska --> pawilon 4 stoisko nr 9

Read more …

KOMINKI GAZOWE w naszej ofercie

tl_files/kominki gazowe_mailing_02_2015_p.jpg

Zestaw do przedłużenia odległości do skrzynki

W przypadkach, gdy średnia odległość z centralki do kasety rewizyjnej zaworu gazowego  nie jest wystarczająca, podczas budowy kominka można zamontować komplet przewodów do przedłużania tej odległości.

Read more …

Pilot dotykowy

Pilot dotykowy to NOWOŚĆ w ofercie DreamFIRE. Pilot jest niezawodny, pozwala zaoszczędzić do 40% zużycia gazu, a dodatkowo zapewnia realistyczny ogień bez wysiłku, można, dzięki niemu kontrolować funkcje kominka z odległości.

Read more …

Kominek gazowy DreamFIRE 190

NOWY gazowy wkład kominkowy DreamFIRE 190 o bardzo szerokim, horyzontalnym widoku ognia podkreślony jest minimalną wysokością przeszklenia. Standardowo wnętrze jest wyposażone  w blachę gładką lub panele metalowe, opcjonalnie z czarnego lustra ceramicznego pogłębiającego wizję ognia.

Read more …

Kominek gazowy DreamFIRE SQUARE MINI

NOWOŚĆ w gazowych wkładach kominkowych firmy DreamFIRE – wyjątkowo kompaktowy DreamFIRE SQUARE MINI. Standardowo kominek wyposażono w polana ceramiczne imitujące drewno, natomiast wnętrze wykonano z blachy gładkiej.

Read more …

Nowość we wkładach gazowych DREAMFIRE

Od 01.03.2013 możesz kupić kominek gazowy DREAMFIRE wyłożony lustrem ceramicznym powiększającym głębię ognia.

Read more …

Targi ForARCH w Pradze

tl_files/arch_red.gifW dniach 18 do 22 września prezentowaliśmy na targach ForARCH w Pradze nasze kominki gazowe. Wyroby które oferujemy posiadają certyfikaty CE dla całej Europy.

Read more …

Szkolenie z zakresu montażu i serwisu wkładów

tl_files/DSC06213.JPGW centrum szkoleniowym Steinberg odbyło się szkolenie z zakresu montażu i serwisu wkładów DreamFIRE. Uczestnicy poznali konstrukcję wkładów, sterowniki i zabezpieczenia. Prezentowane także były palniki gazowe do kominków otwartych.

Read more …

DreamFIRE w PaletteCAD

Read more …

Fotorelacja z premiery kominków DreamFIRE

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z premiery kominków gazowych DreamFIRE, które odbyły się 15 czerwca 2012 roku.

Otwarte czy zamknięte?

Gdy nadchodzą jesienne wieczory, chcemy brak słońca zastąpić widokiem ognia. Powoduje on uspokojenie i odprężenie, ale też grzeje. Zanim rozpocznie się sezon grzewczy, doskwiera nam również brak ciepła.

Read more …

Marzenie leniuchów

Ceny gazu, niestety, stale rosną, ale jego używanie do celów grzewczych ma niezaprzeczalne zalety. Kominki zasilane tym paliwem, podobnie jak i piece centralnego ogrzewania, to wymarzone urządzenia.

Read more …

Wykonanie Infosun