Kominki gazowe DreamFIRE

Aktualności

Krótka fotorelacja z pierwszego dnia targów BUDMA w Poznaniu

Dowiedz się więcej! Gwarantujemy porady prawdziwych ekspertów!

ZAPRASZAMY do odwiedzenia naszego stoiska --> pawilon 4 stoisko nr 9

Więcej...

KOMINKI GAZOWE w naszej ofercie

tl_files/kominki gazowe_mailing_02_2015_p.jpg

Zestaw do przedłużenia odległości do skrzynki

W przypadkach, gdy średnia odległość z centralki do kasety rewizyjnej zaworu gazowego  nie jest wystarczająca, podczas budowy kominka można zamontować komplet przewodów do przedłużania tej odległości.

Więcej...

Pilot dotykowy

Pilot dotykowy to NOWOŚĆ w ofercie DreamFIRE. Pilot jest niezawodny, pozwala zaoszczędzić do 40% zużycia gazu, a dodatkowo zapewnia realistyczny ogień bez wysiłku, można, dzięki niemu kontrolować funkcje kominka z odległości.

Więcej...

Kominek gazowy DreamFIRE 190

NOWY gazowy wkład kominkowy DreamFIRE 190 o bardzo szerokim, horyzontalnym widoku ognia podkreślony jest minimalną wysokością przeszklenia. Standardowo wnętrze jest wyposażone  w blachę gładką lub panele metalowe, opcjonalnie z czarnego lustra ceramicznego pogłębiającego wizję ognia.

Więcej...

Kominek gazowy DreamFIRE SQUARE MINI

NOWOŚĆ w gazowych wkładach kominkowych firmy DreamFIRE – wyjątkowo kompaktowy DreamFIRE SQUARE MINI. Standardowo kominek wyposażono w polana ceramiczne imitujące drewno, natomiast wnętrze wykonano z blachy gładkiej.

Więcej...

Nowość we wkładach gazowych DREAMFIRE

Od 01.03.2013 możesz kupić kominek gazowy DREAMFIRE wyłożony lustrem ceramicznym powiększającym głębię ognia.

Więcej...

Targi ForARCH w Pradze

tl_files/arch_red.gifW dniach 18 do 22 września prezentowaliśmy na targach ForARCH w Pradze nasze kominki gazowe. Wyroby które oferujemy posiadają certyfikaty CE dla całej Europy.

Więcej...

Szkolenie z zakresu montażu i serwisu wkładów

tl_files/DSC06213.JPGW centrum szkoleniowym Steinberg odbyło się szkolenie z zakresu montażu i serwisu wkładów DreamFIRE. Uczestnicy poznali konstrukcję wkładów, sterowniki i zabezpieczenia. Prezentowane także były palniki gazowe do kominków otwartych.

Więcej...

DreamFIRE w PaletteCAD

Więcej...

Fotorelacja z premiery kominków DreamFIRE

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z premiery kominków gazowych DreamFIRE, które odbyły się 15 czerwca 2012 roku.

Otwarte czy zamknięte?

Gdy nadchodzą jesienne wieczory, chcemy brak słońca zastąpić widokiem ognia. Powoduje on uspokojenie i odprężenie, ale też grzeje. Zanim rozpocznie się sezon grzewczy, doskwiera nam również brak ciepła.

Więcej...

Marzenie leniuchów

Ceny gazu, niestety, stale rosną, ale jego używanie do celów grzewczych ma niezaprzeczalne zalety. Kominki zasilane tym paliwem, podobnie jak i piece centralnego ogrzewania, to wymarzone urządzenia.

Więcej...

Wykonanie Infosun